Využite silu cloudu

Termín Cloud označuje vo všeobecnosti priestor na internete, kde môžete ukladať všetky druhy informácií vrátane fotografií, hudby, dokumentov a videí, teda naozaj skoro všetko. Výhodou je, že sa môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek dostať k svojim dátam. Jedinou podmienkou je pripojenie k internetovej sieti.

Cloud nie je webhosting. Rozdiel oproti bežnému webhostingu je v tom, že v rámci cloudu je možné dynamicky meniť alokované prostriedky. Napríklad, ak hovoríme o skokovom náraste záťaže (napr. stonásobnom) behom dňa, bežný hosting na takúto zmenu nedokáže adekvátne zareagovať. Cloudové technológie dokážu ponúknuť „viac strojov“, vyšší výkon, väčšie prenosové pásmo počas celej doby zvýšenej zátaže.

Preneste svoju serverovňu do Microsoft Azure a ušetrený čas aj peniaze investujte do rozvoja svojej spoločnosti. Virtuálna serverovňa Vám ušetrí náklady spojené s obstaraním finančne náročného hardvéru a poskytne takmer neobmedzené množstvo výpočtového výkonu a úložiska dát. Zbaví Vás starostí so správou a údržbou hardvéru a Vy sa budete môcť sústrediť na svoj vlastný core biznis.

Cloud má široké využitie, najmä ak pracuje niekoľko oddelení alebo pracovníkov na jednom projekte. Je ľahšie všetky zmeny pozerať z viacerých zariadení po celom svete. Umožňuje aj prácu z domu alebo z dovolenky, napr. účtovníčka pracuje odkiaľkoľvek na svete na výkonnom servery a vie robiť rôzne zmeny počas neprítomnosti v práci, cela firma pracuje na podnikovom systéme

Schopnosti potrebné na postúpenie v kariére a vyslúžiť si svoje miesto na vrchole nieje také ľahké. No teraz je tu viac odmeňujúci spôsob na dosiahnutie svojich cieľov rýchlejšie. Získavajte body, úrovne a dosiahnite viac. Pozrite si oficiálnu stránku SOFTIP. Môžete tam nájsť aj kurzy zadarmo aby ste sa naučili pracovať s cloudom. K dispozícií sú aj rôzne školenia.

Microsoft Azure je navrhnutý tak, aby zvládal akúkoľvek pracovnú záťaž, od malých vývojárskych testovacích projektov až po globálne uvádzanie produktov. Služby Microsoft Azure môžete podľa potreby jednoducho rozšíriť alebo zúžiť a Vy platíte len za to, čo skutočne používate. Vďaka úspornému účtovaniu nákladov po minútach budete mať rozpočet plne pod kontrolou.*